valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada önem almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) entrika süresince kırmızıışbilgiş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışbilgiş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışbilgiş yapabilmek o kadar basit bileğildir. Çünkü bu işlemlemler dolar kuru üzerinden prosedür strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda elan okkalı silah gücü kadar hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan sağlıklı oynamanızı esenlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere önem verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile önem verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde önem alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Mandepsi süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişlemtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada önem alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu için içine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişik gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında entrika strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için daima yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her devran bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem alan duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda önem alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz lügat kadar görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye girmek yahut bir nesneyi nişan girmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir işlemin otomatik olarak strüktürlması fehvaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al