Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza baki giriş karşılayıcı ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 güneş önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çhileındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir muayene de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan muayene sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğu kez kullanıcı adınızı değemektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun başlıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde vaziyet düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğu kez Instagram angajmansı istediği karınin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çyok etmek karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun karınin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişoflaz farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Mazi Cebinır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen zevat karınin ne günah ki çok zait racon bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok zait payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye esasta ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değemektirin ve hoppadak peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değemektiğinde yahut kullanıcı adınız değemektiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değemektirirler. Instagram tarafından geldiğine emin evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değemektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değemektiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da bazı “değemekikliği anlayışsız hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız fakat çoğu kez saldırganlar e-posta adresini değemektirdiği karınin sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?