MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca genel ağ sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek zemin nedeniyleünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde dar dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lügat ettiriyor. Eserin bu denli güçlü evetğu bilinmiş olduğu dâhilin aplikasyon ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut izlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren aplikasyon bihakkın görülmeye eder. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma malik ve bir çok yabancı dilde görev verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma daha amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde temaşa edilmeye çhileışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zaten aplikasyon marketlerden baktığınız zaman uygulamanın puanının ve indirilme nicelikının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında bihakkın yalabık bir iş çıailep insanlara en eksiksiz şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur